EQU ACC

acc ACCEQU ACC to nowoczesny system kontroli dostępu i rejestracji czasu pracy, będący owocem kooperacji dwóch firm: IFTER i MicroMade.
Firma IFTER jest uznanym producentem oprogramowania do wizualizacji i zarządzania bezpieczeństwem i automatyką w obiektach przemysłowych, handlowych, wojskowych, użyteczności publicznej, itp.
MicroMade jest producentem zaawansowanych technologicznie urządzeń elektronicznych. Posiada wieloletnie doświadczenie w projektowaniu urządzeń kontroli dostępu, czytników RFID i rejestratorów czasu pracy.
Opracowany przez obie firmy system jest wynikiem wielu lat doświadczeń. Zastosowano w nim całą gamę innowacyjnych rozwiązań, które sprawiają, że stworzony produkt jest wyjątkowy i spełnia wysokie wymagania inwestorów w zakresie bezpieczeństwa.

Standardowa pojemność systemu to 32 tysiące użytkowników, ale dzięki zastosowaniu unikalnego identyfikatora, system może rozróżnić nawet 4 miliardy osób. Można w nim zadeklarować aż 65 tysięcy przejść kontrolowanych. Dzięki zastosowaniu do komunikacji protokołu TCPiP oraz możliwości przesyłania danych, nie tylko w sieci lokalnej, ale także w sieci publicznej (internet), system nie ma ograniczeń co do lokalizacji urządzeń pracujących w ramach jednej instalacji. Bezpieczeństwo przesyłania danych zapewniają zaawansowane mechanizmy szyfrujące. System może pracować zarówno w trybie on-line (przesyłając na bieżąco dane do komputera zarządzającego) jak
i off-line (realizując zaprogramowane funkcje dostępu bez udziału komputera).

Kontakt:
location
Wola Niemiecka 78C
21-025 Niemcephone
+48 81 473 53 17

 

 

Partnerzy:
metel

 Jesteśmy srebrnym partnerem firmy ORACLE
Social Media:
youtube