Funkcje

acc Funkcje

Oprogramowanie

Niewątpliwym atutem systemu EQU ACC jest jego funkcjonalne oprogramowanie. Intuicyjny interfejs użytkownika, wielojęzyczność, zaawansowane możliwości zarządzania danymi, szeroka gama ustawień i bogaty wachlarz dostępnych raportów kontroli dostępu i rejestracji czasu pracy – to wszystko powoduje, że program sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.
Oprogramowanie sygnalizuje ostrzeżenia i alarmy dotyczące stanu urządzeń i jakości ich zasilania, prób sabotażu, przerw w transmisji danych itp., co znacznie podnosi efektywność i bezpieczeństwo całego systemu.
EQU ACC jest częścią oprogramowania IFTER EQU – kompleksowego rozwiązania informatycznego dla systemów bezpieczeństwa, automatyki budynkowej i układów pomiarowych. Takie rozwiązanie zwiększa wachlarz możliwości i zdolność integracji z innymi systemami stosowanymi do zabezpieczeń i zarządzania obiektami.

Kontrola dostępu

Podstawowym zadaniem systemu jest przydzielanie uprawnionym osobom dostępu do obszarów, pomieszczeń, obiektów kontrolowanych, maszyn, itp. Administrator może definiować ograniczenia czasowe, warunkowe. Można uzależniać dostęp od wartości impulsów zgromadzonych na karcie (np. wyciąg narciarski, siłownia, solarium) lub realizować przejścia
z kontrolą losową. Istnieje również opcja definiowania przejść zależnych od siebie. System realizuje funkcję anti-passback, która kontroluje sposób przemieszczania się osób.
Oprócz standardowego działania przejścia, administrator może zdefiniować między innymi:
przejścia otwarte – każda osoba może przejść bez okazania identyfikatora,
czasowe – na określony czas,
bistabilne – kolejne przyłożenia karty do czytnika otwierają lub zamykają przejście,
astabilne – przejście otwarte gdy karta jest w polu czytnika,
przejście zablokowane – żadna osoba nie może otworzyć przejścia.

Rejestracja czasu pracy

Oprócz funkcji kontroli dostępu, system EQU ACC umożliwia rejestrację czasu pracy. W systemie funkcjonują dedykowane czytniki i rejestratory z kolorowym ekranem dotykowym LCD. Urządzenia te potrafią rejestrować różne rodzaje zdarzeń RCP np. wyjście służbowe, wyjście socjalne (np. na przerwę śniadaniową) i inne. Oferują także opcję wyboru języka, w którym wyświetlane są komunikaty na ekranie.
Ponadto, w systemie istnieje możliwość przypisania funkcji rejestracji czasu pracy do dowolnego czytnika funkcjonującego w systemie. W ten sposób czytniki systemu mogą realizować jednocześnie funkcje kontroli dostępu oraz rejestrować różne rodzaje zdarzeń ewidencji czasu pracy.

Kontakt:
location
Wola Niemiecka 78C
21-025 Niemcephone
+48 81 473 53 17

 

 

Partnerzy:
metel

 Jesteśmy srebrnym partnerem firmy ORACLE
Social Media:
youtube