Elastyczność

IFTER to firma niezależna, otwarta na współpracę z różnymi producentami urządzeń, zarówno systemów bezpieczeństwa, jak i automatyki budynkowej. Pracujemy z takimi markami jak Siemens, Honeywell, Hikvision, Metel i wieloma innymi.Tworząc interfejs komunikacyjny dla urządzeń, opieramy się zarówno na dedykowanych do danego urządzenia, jak i otwartych protokołach, mając na celu przekazanie użytkownikowi maksymalnych korzyści z integracji. Dostosowując się do potrzeb klientów, dokładamy obsługę kolejnych urządzeń oraz funkcjonalności, dzięki czemu nasze produkty są ciągle rozbudowywane. Integracje obsługiwane są przez system o zunifikowanym wyglądzie, aby użytkownik nie musiał poznawać specyfiki urządzeń, lecz wykorzystywał interesujące go funkcje, mając na uwadze dbanie o system bezpieczeństwa i automatyki.

Łatwość konfiguracji i obsługi

Dla ułatwienia konfiguracji IFTER EQU został wyposażony w liczne mechanizmy automatyzujące proces dodawania urządzeń i tworzenia wizualizacji. Dzięki temu możliwe jest wykonanie konfiguracji w sposób szybki i prawidłowy, przy minimalnym ryzyku błędu. Tworząc wizualizację, użytkownik zarządza wyglądem i funkcjonalnością całego systemu. Elastyczność nie tylko ułatwia codzienną obsługę, ale również pozwala na precyzyjne dostosowanie systemu do potrzeb inwestora i specyfiki obiektu. Algorytmy wbudowane w system umożliwiają łatwe zarządzanie wyświetlanymi informacjami, które pozwalają operatorowi na selekcję priorytetowych działań. Taka organizacja, przy dodatkowym wykorzystaniu paneli dotykowych, umożliwia efektywne działanie całego systemu bezpieczeństwa. 

Wielostanowiskowość

Wykorzystanie najnowszych technologii informatycznych pozwoliło nam zbudować system działający na wielu komputerach i urządzeniach mobilnych jednocześnie. Wszystkie dane przechowywane są w bazie opartej na rozwiązaniach światowego lidera, firmy Oracle. Uzyskano dzięki temu wysoką stabilność i niezawodność. Zastosowane technologie pozwalają na jednoczesną prezentację stanu urządzeń na wielu komputerach oraz sterowanie nimi z dowolnego komputera. Dzięki temu operator ma do dyspozycji taką samą funkcjonalność na wszystkich komputerach. Zastosowane zabezpieczenia dostępu i transmisji danych pozwalają na bezpieczne korzystanie z sieci komputerowych.

Wielojęzyczność

IFTER EQU obsługuje wiele języków w standardzie. Wybór następuje w sposób automatyczny, po wykryciu wersji językowej systemu operacyjnego. Oprogramowanie zostało wyposażone w szereg narzędzi pozwalających w łatwy sposób przetłumaczyć lub dostosować treść komunikatów i zdarzeń do potrzeb inwestora. W celu ułatwienia obsługi wielu języków, stworzono mechanizm umożliwiający definiowanie wirtualnych klawiatur wyświetlanych na panelach dotykowych do wprowadzania hasła lub komentarza. Dzięki mechanizmowi wielojęzyczności, operator może odpowiednio dostosować system i – w razie potrzeby – tymczasowo posługiwać się inną wersją językową. 

Kontakt:
location
Wola Niemiecka 78C
21-025 Niemcephone
+48 81 473 53 17

 

 

Partnerzy:
metel

 Jesteśmy srebrnym partnerem firmy ORACLE
Social Media:
youtube